آمدم ای شاه پناهم بده ....( السلام علیک یا امام رضا )

حرم عشق

در آخر هفته ای که گذشت همایشی در مشهد مقدس برگزار شد که بنا به توفیق الهی و تفضل آقا امام رضا دعوت شدیم و به مشهدالرضا(ع) رفتیم.

به هزار و یک دلیل این روزها خیلی به این زیارت نیاز داشتم که الحمدلله آقا طلبید و رفتیم.

زمان کل سفر کمتر از 48 ساعت بود که طبیعتا با همایش و ... اونجور که باب دلم باشه به زیارت نرسیدم اما خدا رو شکر، که این زیارت نصیبمون شد.

در مورد همایش هم باید بگم یکی از برکاتش یافتن دوستان مومن و دغدغه مند از استان های دیگه بود.

از اهواز 6 نفر دیگه از دوستان هم بودند، ارسلان ظاهری، محمد علی علیخانی، شیخ امین فاطمی(حزباوی)، سید منصور موسوی، میلاد عچرش و شیخ محمد عرب هم بودند که آشنایی بیشتر با این برادران مومن یکی از برکات سفر بود.

/ 3 نظر / 46 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 762341048

مهرداد باقری

سلام برادر خوشحال شدم وبلاگت رو دیدم حتما وقت بذار و بروز باش یا حسین

میلاد

زیارت قبول باز هم دربدر شب شدم ای نور سلام باز هم زائرتان نیستم از دور سلام