: یکشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸۸:

.: یـادداشـتـهـای مجـیـد مـنـادی

اصحاب مسجد ضرار

بسم الله

اصحاب مسجد ضرار ...

آنچه که اتفاقات قبل و بعداز انتخابات برای ما روشن کرد این بود که عده ای برای رسیدن به منا فعشان از پرداخت هیچ هزینه ای ابایی ندارند. زمانی شعار خط امامی بودنشان گوش فلک راکر می نمود زمانی نمادهای دینی رابرای فریب مردم دین دار درچشم عالم فروکردندوروز دیگر شهدای بزرگ انقلاب ودفاع مقدس را ابزار جلب توجه قراردادند...

این قوم اگر تشخیص دهد مطامع واغراضش با ابزار دینی حاصل می شود دیندار می شود و اگر خیال کند ممکن است با دوری از دین و ارزشها رنگ و بوی مدنیت و پیشرفت بگیرد سکولار و یا به قول سخنگویانشان لیبرال مسلمان می شود. امروز هم که به درستی فهمیده اند مردم ایران اسلامی با ذره ذره وجود در اسلام و انقلاب ذوب شده اند راه چاره را در دورویی و نفاق دیده اند و برازنده ی تعبیر اصحاب مسجد ضرار گشته اند.

نفاقی که یک روی آن تاکید برگزاره های انقلابی و دینی همانند خط امام جنبش سبز و شعارهای الله اکبر و... وروی دیگر آن هماهنگی کامل با دشمنان ملت است وبی اعتقادی به گزاره های روی اول! روی هم رفته می شود همان کاریکاتور خنده داری که قسم حضرت عباس ودم خروس را همزمان و علنی نمایش می دهد! چند نمونه را بررسی کنیم: شعار الله اکبر و شعارنه غزه نه لبنان... داعیه خط امام و طغیانگیری در برابر ولایت فقیه وعده بازگشت به قانون و تاکید برتداوم اغتشاشات و ده ها و هزاران پرانتز متناقض نما که می توان از اعمال این جماعت تشکیل داد.

دراین میان آنچه از همه مشهودتر و صادقانه تر است وعده ی الهی است که منافقین رسوا می شوند وعده ای که هم شامل مسعود رجوی هاست وهم امثال کاندیداهای ناکام خودمان را در برمی گیرد. یادمان نرفته اعترافات دوستان مشاوران وحتی نظریه پردازان ورهبران جریان نفاق جدید که میخ پولادین دیگری بود برتابوت پوسیده جریان برانداز که البته حالا دیگر خودشان متخصص در ساخت تابوت خالی ومجلس ختم های خیالی شده اند!

درادامه این روند منافقانه شروع کردند به استفاده و بلکه سوءاستفاده از مناسبتهایی که مردم نسبت به آن حساس هستند تا با دستمالی کردن و ایجاد انحراف در روح اصیل ایامی مانند روز قدس اندک امید به اصلاح و بازگشتشان به راه امام و رهبری از بین برود. برای این جماعت هدف مهم است که همان بازگشت به قدرت واگر بتوانند ضربه به نظام اسلامی است .آری 13آبان هم می گذرد و برگ دیگری بر پرونده ی سیاه رسوایی های این طیف اضافه خواهد شدآنچه خواهد ماند ملتی است با حافظه ی قوی وشامه ای تیز که بوی نفاق را به خوبی تشخیص می دهد وهیچگاه فراموش نمی کند چه کسانی عادت کرده اند انحرافی بیندیشند وانحرافی عمل کنند وچه افرادی نرخ اعتقاداتشان را منافعشان تعیین می کند.

بعدالتحریر:

  • این مطلب در هفته نامه رسانه جنوب چاپ شد.
  • یکی از دوستان می گفت در صحبتهاش در آمفی تئاتر دانشگاهشون از این تحلیل استفاده کرده.یکی دونفر از دوستان هم نقد هایی داشتند...

نوشته شده در یکشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸۸ و ساعت ٩:۳۳ ‎ق.ظ توسط : مجـیـد مـنـادی

نظر دیگران() || [بالای صقحه]نوشته هاي اخير

+ روحانی چگونه رئیس جمهور شد؟/نگاهی به حماسه ملت و تحلیل آراء رئیس جمهور منتخب
+ بارش رحمت الهی؛ نگاه فرصت محور، نگاه تهدیدمحور
+ کارآمدی، محور جدید تمرکز جبهه استکبار
+ آمدم ای شاه پناهم بده ....( السلام علیک یا امام رضا )
+ آیا تعویض استاندار "حالا" به نفع استان است؟
+ ماجرای میلیارد ها تومان سرمایه مردم خوزستان
+ مثل چمران بمیریم ...
+ چه کسی حرف مردم را به گوش رئیس جمهور می رساند؟
+ تا کی "بد و بدتر " کنیم؟
+ آسیب های جدی برای انتخابات مجلس در خوزستان
+ چشممان روشن آقای صالحی...
+ ماه مبارک و نقشه های راه یکساله
+ همت مضاعف. کار مضاعف
+ جشنواره مطبوعات خلیج فارس در اهواز
+ دوستم....
+ چرا مطبوعات استانی از نمایشگاه مطبوعات استقبال نکردند؟
+ یک خیانت دیگر از وهابیها....
+ ما رفتیم حلال کنید...
+ سالگرد پیروزی جمهوریت و اسلامیت بر دیکتاتوری
+ فرصتی که دوباره به من داده شد ...
+ همت مضاعفی که فرمودند، همت مضاعفی که فهمیدیم
+ لنگه کفش ده نمکی در برهوت رسانه ملی
+ یک تشکر یک محمد جواد
+ میزبانی از راهیان نور به سبک جدید


و دیگر هیچ ...

حقوق اين وبلاگ محفوظ است و هرگونه كپي برداري از آن با ذكر منبع بلامانع می باشد.
All Rights Reserved 2007 - 2008 © http://istade.persianblog.ir

Blog Flux Directory

  RSS 2.0